O NAS

Cześć! Jesteśmy dwuosobowym zespołem, który powstał z pasji do sztuki oraz designu, ale i z potrzeby organizacji pracy według własnych, prostych i jasnych zasad.Poznałyśmy się już na ostatnim etapie naszej edukacji, czyli podczas studiów magisterskich na Politechnice Wrocławskiej. Po ukończeniu szkoły nasze drogi się rozeszły, ale los sprawił, że ostatecznie spotkałyśmy się w jednym zespole projektowym w pracowni architektonicznej w Katowicach. Jednak zanim to nastąpiło każda z Nas miała barwne doświadczenia, zarówno na uczelniach w Polsce, w Państwach Unii Europejskiej, jak i w różnych pracowniach projektowych.

Magdalena Skuczeń

Pełna pomysłów, nad którymi nie da się nadążyć. Miłośniczka wielu sportów, malarstwa oraz Portugalii. Niepoprawna marzycielka, która mimo wszystko widzi wszystko „Black&White”. Latem swoje baterie ładuje na rowerze a zimą na nartach.

Absolwentka Wydziału Architektury na licznych uczelniach takich jak: Politechnika Śląska, Universidade da Beira Interior w Portugalii, Universidad CEU San Pablo w Madrycie oraz Politechnika Wrocławska. W międzyczasie studentka studiów podyplomowych Architektury Wnętrz. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu pracowniach architektonicznych, między innymi w: Archistudio z siedzibą w Katowicach, BAAR z siedzibą w Zabrzu, Medusa Group z siedzibą w Bytomiu, a obecnie w Czora&Czora z siedzibą w Katowicach.

Katarzyna Kolinek

„Człowiek orkiestra” lub inaczej „Człowiek renesansu”. Prościej wymienić czego w życiu nie robiła niż to czym się interesuje. Dusza towarzystwa, niepoprawna optymistka, stara się nadążyć nad pomysłami Madzi wprowadzając w nie swojego „Kolorowego Ducha” oraz ład i porządek.

Absolwentka Wydziału Architektury na licznych uczelniach takich jak Politechnika Śląska, Universidade de Minho w Portugalii oraz Politechnika Wrocławska. Oprócz tego ukończyła I Stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach w klasie skrzypiec oraz Wydział Chemiczny na Politechnice Śląskiej. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu pracowniach architektonicznych, między innymi w: P.A.Nova z siedzibą w Gliwicach, ArC2 z siedzibą we Wrocławiu, Arch_It z siedzibą we Wrocławiu, a obecnie w Czora&Czora z siedzibą w Katowicach.

„Malatura” to owoc naszych wspólnych wieczorów przy prosecco, połączenie dwóch artystycznych dusz, efekt zebranych doświadczeń zawodowych oraz dowód na to, że podróże kształcą. Mamy nadzieję, że Malatura to nasza kolejna wspólna, fantastyczna przygoda, może i Ty staniesz się jej uczestnikiem?